VEFKLER ve SIHIR

Bazı varlık örnekleri ;Kaynak : Grimoire Tradition, the Grimoire of Honorius, Ceremonial Magic

BAĞLIYI ÇÖZMEK İÇİN

    Aşağıdaki vefki temiz bir tabağa yazdıktan sonra yazıyı su ile sil ve bu suyu bağlı olan kişiye içir. Sonra bir kağıt üzerine vefki tekrar yazıp, bağlı olan kişi bu vefki sulbüne (Omurga kemiği) takarsa, Allah Teala’nın izniyle bağı çözülür ve eşiyle cima‚ eder.

    Yazılacak vefk budur:

F323FF4F-AF6B-4A7C-9E51-85D468705A5A

Vefk, Tılsım vb.(Enerji vantuzları ve kafesleri)

Vefk ve tılsımlar birer enerji kafesi ve enerji vantuzudur.Şöyle açıklayayım siz bir bezin üzerine Allah ın bir ismini yazdınız ve o bezle bir su bardağını kapattınız.Bir kaç gün bekledikten sonra o suyu içtiniz diyelim.Siz o Allah ın ismini beze yazınca o andan itibaren o bez Allah ın gücü kudreti hürmetine evrendeki enerjiyi çekmeye başlamıştır örneğin şifa için yaptınız bu işlemi.(misal eş şafi esması olabilir)O su şifa enerjisi ile dolar daha sonra siz suyu içtiğinizde şifa enerjisi size geçer.Ama şu bir gerçektirki insanların uzun süre yaptığı zikirle vefkler boy ölçüşemez.Ama şöyle yapabiliriz biz vefkimizi yaparız suyun üzerine koyarız üstüne gereken zikirleri biz bolbol çekeriz.Burada vefk sadece yardımcıdır.Zikreden gönül olmadan anlamsızdır.Ama şuda varki vefk gibi bir yardımcı varken bu bilgiden yararlanmamak çok büyük kayıptır.Vefkleri güçlendirmek için çeşitli çalışmalar yapılabilir.Örneğin güneşte bırakılabilir, toprağın altında bekletilebilir, tütsülenebilir, ay ışığına bırakılabilir vs.Biz aslında vefkleri doğadan enerji toplaması yerine kendimizdende enerji verebiliriz.Örneğin bana göre vefk en iyi boyun kısmına asılır.Bir kaç tane neden sayayım:
1.Kalp çakrasına yakındır,kalp bizim enerjimizin kaynağıdır.Kalpde müthiş bir güç vardır.
2.Tualete vb. yerlere girerken vefkin çıkarılması gerekir.Yani tualete Allah ismi yazan bir eşyayla girilmez….
3.İnsanların görmesi mümkün olmaz.
Bu benim aklıma gelen 3 tanesiydi.Ben en sona kimse göremez dedim ama bazı insanlar incecik cevşeni boyunlarına takıyor, gömleklerini açıyor ve ben delikanlıyım diye ortalıkta dolaşıyor.Bu adamların yaptığı kabul olmaz…Hem dini kullanıyor delikanlıyım demek için, hem onca insan görüyor, hemde onu süs gibi takıyor.Bu insanları Allah ıslah etsin.Sözüm onlara değildir.Herneyse konuya dönelim.Bu şekilde kalp bölgemizle vefki temas ettirirsek bizden enerji çekmeye başlar veya kendimiz zikirler ilede enerji verebiliriz.
Zikir uygulama bitinceye kadar o enerjiyi sabit tutar ve bu yüzden enerji vantuzu ve kafesi diyorum.Vefklerin bir özelliği daha vardırki koruyucu olarak duaya göre daha faydalıdır.Çünkü birisine cinn musallat oluyor diyelim ve cin sıksık karabasan yapıyor.Ben dualar korumaz demiyorum ama adam cinni gördükten sonra duayı zar zor okuyor eğer vefk yapsaydı o korkuları yaşamazdı.Şöyle açıklıyayım vefke siz enerjinizi yüklüyorsunuz ve size saldırı olduğunda vefk enerjisiyle derhal sizi korumaya alır.Yani siz o cinn musallatından korunmak için (güçlü ise) tonla dua okumanız lazımdır ama cinn birden saldırdığında 2 tane nas okuyacak zamanı zor bulursunuz.Oysaki siz o vefke 30 tane nas felak okusanız o vefk onları kafesler ve gerektiğinde o enerjiyi bir anda o cinnin üzerine bırakırdı.Yani bir çeşit güç patlaması oluşturursunuz.Üstelik her esmanın ve surelerin ruhani görevlisi olduğu gibi vefklerinde ruhanileri vardır ve onlarında koruması altında olursunuz.

Ben vefk yazarker safran mürekkebi öneririm.Çünkü safran mürekkebinin ruhaniler üzerinde akıl almaz bir tesiri vardır.Vefki yaptığınızdan hiç kimsenin haberi olmamalıdır yoksa bunlardan mahrum kalırsınız.Lütfen vefkleri zikirler ile destekleyin, tütsüleyin vb. uygulamalarla destekleyin.

Arkadaşlar şimdide vefklerden azami derecede faydalanmayı öğreneceğiz:

Şimdi vefk yazarken saatler çok önemlidir.Tesiri akıl almaz derecede arttırır.Bu saatleri belirlerken burçlarda çok önemlidir.
Örneğin lanetleme vefki yazıyorsunuz, eğer vefki yazdığınız kişi ile vefkin etki etmesini istediğiniz kişi düşman burçsa vefkin tesiri daha fazla olacaktır.
Başka bir örnek, burcu aslan olan birine vefk yazıyorsunuz. Aslan burcunun yönetici gezegeni Güneştir. Vefki Güneş saatinde yazmalıyız.
Burçlar:
Koç burcu yönetici gezegeni marstır, dostu ikizler düşmanı yengeçtir.Grubu öncü, elementi ateş
Boğa yönetici gezegeni venüstür, dostu yengeç düşmanı aslandır. Grubu değişmez,elementi toprak
İkizler yönetici gezegeni merkürdür, dostu aslan düşmanı balıktır. Grubu değişken, elementi hava
Yengeç yönetici gezegeni ay dır, dostu boğa düşmanı koçtur. Grubu öncü, elementi su
Aslan yönetici gezegeni güneştir,dostu ikizler düşmanı boğa. Grubu değişmez, elementi ateş
Başak yönetici gezegeni merkürdür, dostu akrep düşmanı yay . Grubu değişken, elementi toprak
Terazi yönetici gezegeni venüstür, dostu yay düşmanı oğlak. Grubu öncü, elementi hava
Akrep yönetici gezegeni marstır, dostu başak düşmanı kova. Grubu değişmez, elementi su
Yay yönetici gezegeni jüpiterdir, dostu kova düşmanı balık. Grubu değişken, elementi ateş
Oğlak yönetici gezegeni satürndür, dostu balık düşmanı koç. Grubu öncü, elementi toprak
Kova yönetici gezegeni satürndür, dostu koç düşmanı akrep. Grubu değişmez, elementi hava
Balık yönetici gezegeni jüpiterdir, dostu boğa düşmanı ikizler. Grubu değişken, elementi su
Gezegenler:
Satürn dostu mars düşmanı güneş
Jüpiter dostu ay düşmanı venüs
Mars dostu Venüs düşmanı merkür
Güneş dostu Merkür düşmanı ay
Venüs dostu ay düşmanı satürn
Merkur dostu Venüs düşmanı jüpiter
Ay dostu Jüpiter düşmanı mars

yukarıdaki tabloda gezegenlerinin saatlerinide vermiş olduk…

Yapacağınız uygulama için tabi ki saati tutturmak yetmez, gününü de bilip buna göre yapmak gerekir. Gezegenlerin günlerini bulacağınız tabloyu, günlerin iyi ve kötü hizmetlileriyle beraber aşağıda bulabilirsiniz:

Pazar günü gezegen güneş iyi hizmetli rukyail kötü hizmetli mezheb
Pazartesi gezegen ay iyi hizmetli Cebrail kötü hizmetli ebyad
Salı gezegen mars iyi hizmetli semsemail kötü hizmetli ahmer
Çarşamba gezegen Merkür iyi hizmetli Mikail kötü hizmetli burkan
Perşembe gezegen Jüpiter iyi hizmetli sarfiyail kötü hizmetli şemhuraşin
Cuma gezegen Venüs iyi hizmetli Aynıyail kötü hizmetli zubea
Cumartesi gezegen Satürn iyi hizmetli kesfiyail kötü hizmetli meymun

Bir örnekle açıklamak gerekirse, yönetici gezegeni Mars olan birine şer ameli yapacağınızı varsayalım.

Önce Mars gezegenini için uygun günü ve saati tablolar yardımıyla belirleyin.

Vefk yazacaksanız vefki, esma vesaire gibi okumalar yapacaksanız okumayı belirlediğiniz gün ve saatte yapmanız gerekiyor.

Mars’ın günü Salı idi, şimdi Salı gününün iyi ve kötü hizmetlilerine bakalım.

İyi hizmetli: Semsemhail

Kötü hizmetli: Ahmer

Bizim yapacağımız amel şer yani kötü olduğu için bunu kötü hizmetli olan Ahmer yardımıyla yapmalıyız.

Eklentide görülen resim el yazması bir kitaptan,havas kitaplarında birbirinden farklı bir çok tılsım görmek mümkün tılsım içinde her şeklin arap alfabesinde bir karşılığı vardır, yani ebced gibi tılsımlar bu şekilde yazılır ve bu şekilde çözülür,bunların bir çok çeçidi vardır örneğin reyhani kalem denen şekiller resimde 4 farklı yazım türleri göreceksiniz bunlar tılsımları anlamanızda yardımcı olur
344
%d Bloggern gefällt das: